Ze života školky

V naší školce byl dnes zase další báječný den. Šli jsme do třídy Myšek v domnění, že bude divadelní představení. Ale místo maňásků a loutek tam na nás čekal Marek Pilňáček a na stole měl pro nás připravené vážně ale podivné věci, takové jsme ještě neviděli. "Dnes si děti budeme hrát na truhláře a vyrobíme si dřevěné autíčko". "Páni, to...

Naše mateřská škola navázala spolupráci s EKO Centre Vrátkov, které naučnou a prožitkovou formou seznamuje děti s lesním životním prostředím a vztahy v něm.

Dravci v akci

30.09.2022

Pátek 23.9., pro mnohé den, jako každý jiný, pro jiné něčím výjimečný. Pro nás v MŠ Mukařov to byl den krásný, protože za námi přilétli dravci. Orel skalní, poštolka, kulíšek, káně, sova bílá, výr a puštík. A spolu s nimi přijel František Adámek, sokolník, zakladatel a majitel společnosti Dravci v akci. Ta vznikla již v r. 1993 a od r....