Ze života školky

25.06.2022

Abyste mohli být svým dětem ještě blíž a viděli, jak prožívají své dny v naší školce při výuce, na výletech, při různých akcích, které pro ně organizujeme atd. budeme vám z nich přinášet bližší informace i fotky. Spustili jsme totiž pro vás na našich stránkách nový blog. Najdete ho v menu pod názvem "Ze života školky"

Právě dnes jsme tam vložili první příspěvek a to z akce, kterou jsme pro děti připravili, proběhla tento pátek a dali jsme jí název "Lovecký a záchranářský výcvik pejska".

Naše stránky vytváříme pro vás sami, v našem volnu a věřte, že to není málo času, který nám tvorba zabere. Případná vaše pochvala nás potěší :-))) a budeme rádi, pokud nám napíšete. Můžete tak učinit po kliknutí právě sem "Jak se vám líbí?".

Děkujeme.