Školní výlet MŠ I

06.05.2022

11.5.2022 třída Myšek, Berušek a Ježků odjíždí v 7:30 hod. na celodenní výlet na zámek Loučeň. Zámkem nás provede komorník Jeho Jasnosti, oblečený v dobovém kostýmu, elegantní kněžna v nádherných šatech, nebo překvapivě i knížecí nadlesní Josef Schwarz, kterého poznáte podle slušivé myslivecké uniformy. Všechny tři postavy vědí úplně všechno o každém koutku na zámku. Prohlídky pro mladší děti jsou uzpůsobené jejich věku.

Po příjezdu na zámek nás čeká prohlídka zámeckých komnat a po prohlídce se proběhneme v zámeckém parku a zkusíme si najít cestu v mnoha labyrintech. Na zámku si dáme také oběd - zámecký řízeček.

Každé dítě bude mít s sebou batůžek a v něm láhev, ze které umí pít a umí ji bezpečně zavřít (neteče). Oblečení podle počasí, případně pláštěnka.

Svačina je zajištěna z MŠ.