Provoz MŠ od 12.4.2021

01.04.2021

Od 12.4.2021 bude MŠ otevřena POUZE pro PŘEDŠKOLÁKY. (číst celý článek - je třeba vyplnit Dotazník nejpozději do pondělí 5.4.2021

Žádáme rodiče PŘEDŠKOLÁKŮ o vyplnění Dotazníku k docházce. Je to důležité. Odkaz na dotazník je na konci tohoto článku.

Vážení rodiče, v souladu s nařízeními vlády, o kterých vás i my průběžně informujeme v Aktualitách, otevřeme naší MŠ od 12.4.2021 avšak POUZE pro PŘEDŠKOLÁKY. Pro všechny ostatní děti zatím musí zůstat školka uzavřená.

Provoz MŠ Mukařov budeme aktuálně přizpůsobovat vývoji epidemiologické situace a nařízením, kterými se musíme řídit. O všem vás, samozřejmě, budeme vždy včas informovat.

Protože nelze nyní poskytovat výuku a výchovu pro všechny děti, prosíme rodiče PŘEDŠKOLÁKŮ o vyplnění dotazníku k docházce na dobu od 12.4. do odvolání či změny stavu a to z důvodu zajištění provozu a stravování dětí.

Dejte nám to, prosím, vědět, je to důležité. Děkujeme Vám.