Od 12.4.2021 bude MŠ otevřena POUZE pro PŘEDŠKOLÁKY. Právě pro ně je určen tento dotazník

Vážení rodiče, v souladu s nařízeními vlády, o kterých vás i my průběžně informujeme v Aktualitách, otevřeme naší MŠ od 12.4.2021 avšak POUZE pro PŘEDŠKOLÁKY. Pro všechny ostatní děti zatím musí zůstat školka uzavřená.  

Provoz MŠ Mukařov budeme aktuálně přizpůsobovat vývoji epidemiologické situace a nařízením, kterými se musíme řídit. O všem vás, samozřejmě, budeme vždy včas informovat.

Protože nelze nyní poskytovat výuku a výchovu pro všechny děti, prosíme rodiče PŘEDŠKOLÁKŮ o vyplnění dotazníku k docházce na dobu od 12.4. do odvolání či změny stavu a to z důvodu zajištění provozu a stravování dětí.  

Dejte nám to, prosím, vědět, je to důležité. Děkujeme Vám.


UPOZORŇUJEME rodiče na povinnost testování dětí antigenními testy při přebírání dětí do školky. Je třeba, abyste na toto děti připravili a zároveň vás prosíme - počítejte s tím, že při testování dětí bude účast rodiče nutná a doba potřebná k provedení testů a převzetí dítěte pedagogem bude delší než je obvyklé. 


Dotazník pro PŘEDŠKOLÁKY

Děkujeme za Váš čas a vyplnění.