Příspěvky

OZNÁMENÍ PRO RODIČE ZE DNE 26.1.2020

Vážení rodiče, v naší mateřské škole je v těchto dnech vysoká nemocnost dětí a bohužel i pedagogů z důvodu velkého nárůstu chřipkových onemocnění.

Abychom mohli zabezpečit provoz MŠ, dovolujeme si vás požádat – ochraňte své děti před chřipkou a  do školky nám přiveďte opravdu pouze zdravé děti.

DĚKUJEME VÁM ZA VSTŘÍCNOST A POCHOPENÍ.

Stavitel města

V rámci projektu Malá technická univerzita si budeme povídat o městě a budovách ve městě, ve dvojicích postavíme důležité veřejné budovy (nemocnice, škola, radnice, kostel, hasiči, policie......), postavíme město okolo silnice a překreslíme jednotlivé stavby do mapy.

7.1. u Žabiček

10.1. u Berušek

14.1. u Ježků

17.1. u Sluníček

Plavecký výcvik pro naše předškoláky

V pondělí dne 3.2.2020 začíná pro naše předškoláky plavecký kurz plavání, který bude realizován v Říčanech Na Fialce.

Proběhne celkem 10 vyučovacích hodin pravidelně každé pondělí v týdnu.

23.1. Kouzelnické divadlo

Ve čtvrtek 23.ledna navštíví naši mateřskou školu kouzelník s interaktivním vystoupením s živými zvířátky.

Děti jsou při kouzlení zapojovány do kouzel a s nadšením vykouzlí králíka nebo holubičku.

kouzelník