Příspěvky

DIVADLO "VYSMÁTO"

24. 10. 2019

Ve čtvrtek dne 24.10.2019 navštíví naši mateřskou školu loutkové divadla Aleše Bílka s pohádkou „Zvířátka a loupežníci“

Polodenní školní výlet za zvířátky

22. 10. 2019

Mnoho zábavy a ještě více poznání se skrývá v ekocentru Čapí hnízdo. Dne 22.10.2019 navštívíme stanici pro hendikepované živočichy s mnoha druhy sov a dravých ptáků v čele s výrem velkým a orlem mořským. Uvidíme i divoká prasata, daňky, lišku nebo dětmi tolik oblíbenou vydru říční. V přilehlé farmě se dozvíme množství zajímavých informací o chovu hospodářských zvířat. Především nás zaujmou tradiční i vzácná plemena koní a skotu. Samozřejmě, že nemůže chybět ani dětský koutek, kde si pohladíme přítulné kozy kamerunské či téměř „plyšové“ králíčky.

Projektový "Den stromů"

21. 10. 2019

V pondělí v dopoledních hodinách proběhne v naší mateřské škole Projektový "Den stromů".

Děti budou rozpoznávat druhy stromů, listy, plody. Shlédnou vzhled stromů v každém ročním období a pokud nám počasí dovolí, půjdeme kreslit strom do přírody tak, jak jej maluje podzim.

Dravci a sovy v mateřské škole

15. 10. 2019

V dopoledních hodinách děti uvidí dravce v bezprostřední blízkosti, shlédnou létání některých dravců,budou mít možnost si některé dravce nebo sovy pohladit.

Seznámí se sovou Kulíšek, Výrem, Sovou pálenou, Orlem skalním, Kánětem, Poštolkou atd-

Odborné předvedení dravců a sov bude v režii pána Adámka ze Stříbrné Skalice, který má s touto produkcí dlouholeté zkušenosti..

PROJEKTOVÝ DEN "DARY PODZIMU"

30. 9. 2019

V měsíci říjnu bude probíhat „Projektový den s rodiči“ na téma „Dary podzimu“

Výstava přírodnin bude umístěná před budovou MŠ I.

Děkujeme všem rodičům a dětem za kreativní nápady tvoření.

PROJEKTOVÝ "DEN ZVÍŘAT"

4. 9. 2019

V pátek, 4.10.2019 bude v dopoledních hodinách probíhat Projektový den zvířat. Děti si budou prohlížet obrázky zvířat, seznámí se s charakteristickými rysy,  vzhledem, potravou. Budou hledat stopy zvířat. Navštíví naučnou stezku v prostorách školní zahrady a dají prostor kreativnímu tvoření.

Informace o platbách

20. 8. 2019

Variabilní čísla pro nové děti a konečné zařazení dětí do tříd

9. 7. 2019