AKTUÁLNĚ

Příspěvky

Školné pro rok 2020/2021

Informační schůzka pro zákonné zástupce nově přijatých dětí

Ošetřovné do konce školního roku

OTEVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY

Provozní podmínky Mateřské školy Mukařov po dobu trvání potřeby dodržování epidemiologických opatření

Otevření mateřské školy: 25. 5. 2020

Mateřská škola a její provoz se řídí po znovuotevření nadále standardními pravidly podle právních předpisů, zejména podle zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, a vyhlášky č. 14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání, ve znění pozdějších předpisů.

Docházka do školy nebude povinná ani u dětí předškolního věku a bude záležet pouze na rozhodnutí rodičů. Domácí výuka nebude přerušena a bude nadále pokračovat. V závislosti na vývoji stavu epidemiologie, se může situace ještě změnit. Návrat do škol bude možný pouze v omezeném počtu  dětí na skupinu, za přísných hygienických podmínek a vyloučení všech rizikových faktorů.

BLIŽŠÍ INFORMACE VÁM ZAŠLEME NA TŘÍDNÍ EMAILY.