Aktuálně

Ve středu 25.5.2022 k nám do školky dorazí hasiči z Mukařova. Dětem představí svůj požární automobil a jeho vybavení. Dozvíme se také něco o požární ochraně a práci u hasičů.

Čas řemesel

09.05.2022

Vletošním školním roce od poloviny května do konce školního roku se budeme s dětmi věnovat, tak jako každý rok tradičním řemeslům. Vytvořili jsme pro děti výukový program s environmentálním zaměřením. Tento výukový projekt je vytvořen rámci polytechnické výchovy a badatelského učení, je určený pro venkovní výuku, na školní zahradu. Projekt nám...

11.5.2022 třída Myšek, Berušek a Ježků odjíždí v 7:30 hod. na celodenní výlet na zámek Loučeň. Zámkem nás provede komorník Jeho Jasnosti, oblečený v dobovém kostýmu, elegantní kněžna v nádherných šatech, nebo překvapivě i knížecí nadlesní Josef Schwarz, kterého poznáte podle slušivé myslivecké uniformy. Všechny tři postavy vědí úplně všechno o...

19.5.2022 ... a opět je tu naše oblíbené divadlo Kůzle s pohádkou "Čarovná květina "Slečna Veronika nachází na cestě čarovnou květinu čerta Pletoštejla. Celá omámená zapomene i na svého nemocného bratra Vojtu a čertovi nastanou krušné chvíle, aby svou pekelnou depeši získal zpět. Co všechno vymyslí, aby se mu to povedlo? Uzdraví se bratr Vojta?

31.5.2022 v dopoledních hodinách proběhne skupinové fotografování tříd. Zároveň budeme v rámci rozloučení s předškoláky fotografovat i děti samostatně (pouze předškoláky).