Aktuálně

Děti mohou přijít v červeném, růžovém nebo srdíčkovém oblečení. Budeme vyrábět, kreslit, malovat i stříhat srdíčka. Zazpíváme si o tom, jak je hezké, když se mají lidé rádi. Budeme si povídat o svých pocitech i radostech... a srdce budou všude kam se podíváme.

Interaktivní program plný těch nejkrásnějších písniček pánů Uhlíře a Svěráka. Děti si zazpívají ty nejznámější pohádkové písničky jako je Pod dubem za dubem, Zavolejte stráže, Trpasličí svatba aj. Potkají i spoustu zvířátek - datla, malé kotě, krávy, skřítky, nebo pážata.

Potvrzení o úhradě školkovného za rok 2022 bude připraveno k vyzvednutí ve třídách u třídních pedagogů od 1. února 2023

Dopoledne pojedeme s dětmi do Jevan, kde shlédneme v kině filmovou pohádku "Medvědi od Kolína" od Břetislava Pojara.

Masopustní karneval se uskuteční v mateřské škole dopoledne. . Děti se obléknou do masopustních kostýmů, které si donesou z domova, společně si přiblížíme tradice našich babiček, budeme tancovat a hrát různé hry.