Dary podzimu

04.10.2021

Naši dlouholetou tradicí je výstavka podzimního tvoření rodičů a dětí, která probíhá v měsících říjnu a listopadu. V minulých létech nám vstup do školky zpříjemnila veselá smějící se dýně, ježek s jablíčkem, chaloupka z oříšků, listové doupě ježečků, kaštanové postavičky zvířátek. Každé kreativní tvoření pak bylo odměněno malým překvapením. Budeme...

Zimní spáči

04.10.2021

V rámci projektového dne zvířat navštíví naši mateřskou školu záchranná stanice zimních spáčů - 5.10. MŠ I a 6.10. MŠ II.

V naší mateřské škole bude probíhat fotografování jednotlivců v termínech 12.10. MŠ I a 19.10. MŠ II. Kdo bude mít zájem o fotografie sourozenců, sdělte tuto informaci pedagogům ve třídách.

Cesta do pohádky - děti se mohou těšit na zámeckou minizoo, pohádkovou zemi skřítků, na perníkovou chaloupku s Ježibabou či na místního kocoura Mikeše. V parku si prohlédnou miniatury hradů a zámků, také navštíví peklo s váhou hříchů.

Loutkové divadlo "Vysmáto" patří k nejmladším loutkovým divadlům v České republice - zrodilo se na podzim roku 1998 a za krátkou dobu své existence prošlo mohutným vývojem a dále se rozvíjí.